Nabídka pro domy seniorů

Výjezdní akce spojená s přednáškou, promítáním, diskuzí a ochutnávkou

Ředitelství zřídel Bílina a Mariánské Lázně nabízí výjezdní akce našeho týmu. Naši vyškolení pracovníci předvedou s pomocí projekce na plátno, informačních stojanů a vzorků výrobků současnost legendárních českých zřídelních produktů Bílinská kyselka, Zaječická hořká voda a Rudolfův pramen.

Lorenz Ritter Inhalatorium

Světoznámé lázně Bílina, zdroje prvotřídí lázeňské vody Bílinská kyselka

Bílinská kyselka blahodárně působící na zažívání, proti překyselení žaludku, pří dně a tvorbě kaménků. Zaječická hořká jako šetrné ale zaručeně působící projímadlo vhodné pro trvalé používání působí pomocí rozpouštění obsahu střev síranem hořečnatým. Rudolfův pramen blahodárně působící při problémech s ledvinami a při problémech s močovým ústrojím. Všechny tyto přírodní léčivé zdroje patří k českým klenotům a jsou seniorům dokonale známe. V současnosti proto všichni vítají vylepšení distribuce těchto zdrojů a zvýšení jejich dostupnosti pro jejich uživatele.

S poutavým výkladem o historii budete seznámeni s celou bohatou historií českých léčivých vod a s jejich cestou ke světové slávě, která trvá již staletí a v současnosti nabývá nového rozměru.

Tato akce může být zároveň počátkem zavážení lázeňských produktů pro vaší organizaci. Další objednávky je pak možné realizovat prostřednictvím e-shopu, e-mailu či na telefonním čísle obchodního oddělení.

Možnost sjednání exkurze ve stáčírně v Bílině

zahajeni vyroby a prodeje rudolfuv pramen 1 6 2016

V současnosti probíhá v původní stáčírně moderní výroba

Pro vážné zájemce nabízíme možnost exkurze ve stáčírně v Bílině. Součástí exkurze je prohlídka míst pramenů, prohlídka historických budov, které nadále slouží ke stejnému účelu. Dále pak ochutnávka pramenů přímo u zdroje a malý suvenýr v podobě dárkové lahve. V areálu Bílinské kyselky je pak možné občerstvení v lázeňském restaurantu Moritz či venkovní posezení v lobkovickém Caffe pavillonu.

Objednávky zde: