Administrativní pracovník/pracovnice

Společně s přátelskými kolegy, zastánci lepšího životního stylu a pití, lidmi, kteří si rádi pomáhají a usilují o společný cíl a o to, co je v životě opravdu důležité jako je: milovat, žít zdravě a stále hledat nové cesty. To jsme MY, společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s., a právě hledáme spolehlivou parťačku/parťáka. Přidáš se k nám?

Jaká práce na Tebe čeká? Úkolem naší nové parťačky/parťáka je každodenně pracovat s programem POHODA. Bylo by tedy přínosné, tenhle program již znát.

Určitě už víš, jak zadat do systému POHODA objednávku, vyskladnit zboží pomocí výdejky, zákazníkovi poslat přes aplikaci Outlook dodací list a nakonec, vystavit za veškeré úsilí fakturu. Pro uchazeče, který tohle všechno již zná, je to brnkačka.

Děkujeme Ti za přečtení, a až budeš mít chvilku volného času, neváhej zaslat Tvoje zkušenosti na adresu .

MECHANIK – OBSLUHA STÁČECÍ LINKY

HPP

Popis práce:
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, ranní směna. Doba nástupu a mzdové podmínky dle dohody.

Místo práce:
Bílina, Mariánské Lázně

Kontaktní osoba:
Barbora Růžičková,
e-mail:
tel.: 733 738 384

PROVOZNÍ TECHNIK ELEKTRO

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve dvousměnném provozu. Požadujeme střední odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou a osvědčení o samostatné činnosti na ele. zařízení – odborná způsobilost podle §50/1978 Sb. Praxe v souvislosti s obsluhou strojů, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, práce v týmu. Mzda od 20 000 Kč. Nástup možný ihned nebo po domluvě. Místo výkonu práce Kyselská 122, 418 01  Bílina.

Kontaktní osoba:
Barbora Růžičková,
e-mail:
tel.: 733 738 384

Závod Bílina

E-mail závod Bílina

5 + 15 =

Závod Mariánské Lázně

E-mail závod Mariánské Lázně

5 + 12 =