Společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. realizuje projekt „Inovace ve společnosti BOHEMIA HEALING MINERAL WATERS CZ a.s.“, jehož cílem je výroba inovovaného produktu „Zaječická hořká STRONG“, a to změnou procesu stáčení hořké vody a jejího zahušťování. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie ve výši 3 522 091,16 Kč.


Společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. realizuje projekt „Rozvoj BOHEMIA HEALING MINERAL WATERS CZ a.s. v Mariánských Lázních“, jehož cílem je pořízení nové technologické linky pro kompletní výrobu balených přírodních minerálních vod do stáčírny v Mariánských Lázních. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie ve výši 25 832 250 Kč.


Společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. realizuje projekt “Rekonstrukce areálu stáčírny minerálních vod v Mariánských Lázních společností BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.”, jehož cílem je rekonstrukce areálu stáčírny minerálních vod. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie ve výši 19 030 500 Kč.