Stáčíme lázeňské prameny

Ředitelství zřídel BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a. s.

Uchováváme tradici legendárních českých lázeňských pramenů používaných v tradičním evropském lázeňství.

Nauka o lázeňství, balneologie, je rozdělena na vnější balneologii, tedy koupání v pramenech, a vnitřní balneologii, tedy pití lázeňských pramenů. Ty se tradičně pijí při chůzi na lázeňských kolonádách z lázeňských pohárků.

Ředitelství zřídel BHMW a.s. plně pokračuje v tradici Lobkovické knížecí stáčírny léčivých vod v Bílině. Jsme tým severočechů, kteří svůj profesní život zasvětili práci na uchování a dalším rozvoji užívání vzácných lázeňských pramenů.

Staráme se o poklady české země tak, aby lidem přinášely radost a prospěch. Jsme česká firma a ve své činnosti se řídíme pravidlem spolupracovat s českými firmami a podporovat české výrobce.

České lázeňské prameny jsou světovou špičkou

Stáčíme původní prameny a zavazujeme se vykonávat tuto práci podle svého nejlepšího svědomí. Staráme se o historické dědictví a věnujeme pozornost našim technickým památkám, abychom z lázeňského prostředí udělali důstojný stánek kulturnosti a odpočinku.

Podporujeme kulturní, sportovní a společenské akce doma i ve světě

Podporujeme sportovní a kulturní život. Například turnaj BILINER CUP, Česká Miss, podpora FAČR, Mezinárodní Taneční festival. Podporujeme FK Teplice a HC Verva Litvínov. V zahraničí jsme se účastnili například světového golfového mistrovství světa WGC Doral Miami 2013 a BILINER v USA podporuje tým NHL Arizona COYOTES. Aktivně se účastníme při tvorbě marketingových strategií a prezentace Ústeckého Kraje.